KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 15763570
nr 1576 3570
Fredrik Westin
(1782-1862)
Tusch, Fredrik Westin (1782-1862), "Mare Septent. Signerad, daterad 1816, bladets mått: 29x35 cm, yttermått inklusive ram: 36x40 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 november 2023
kl 18:38:21
500 kr
600 kr
700 kr
900 kr